Хто перетворює столицю на тютюновий супермаркет – 451 градус за «Союздруком»

16.08.2018 15:05

Чому насправді демонтують кіоски «Союздруку»? Як виявилось, здебільшого на прилавках МАФів замість газет та журналів – цигарки, що аж ніяк не відповідає офіційній позиції керівництва агентства. А тим часом міська влада б'є на сполох: цьогоріч «Союздрук» подав ще 50 заяв про зміну функціоналу! А хто ж тоді торгуватиме друкованими ЗМІ?

«Союздрук подав близько 50 заявок на зміну функціонального призначення. Місто їм у цьому відмовило. Після цього почалася інформаційна війна. У них одна умова: якщо ви поміняєте функціональне призначення на продаж сигарет, то ми відразу ж війну закінчуємо. Ось їх позиція», - повідомив радник голови КМДА В. Кличка Дмитро Білоцерковець.

Начальник управління контролю за благоустроєм м. Києва Тарас Панчій звинувачення у заангажованості відкидає: «Що стосується Союздруку, зараз вони ведуть активну інформаційну політику, нібито місто прижимає продаж друкованих ЗМІ і впливає на свободу слова. Насправді це не так. Ті кошти, які мають іти на дороги, на дитячі садочки, на інфраструктуру, а вони просто не сплачують, то у міста є повноваження анулювати документи і демонтувати ці тимчасові споруди».

Міська влада впевнена: «Союздрук» вступив у змову з тютюновими магнатами. Тож, як виявилось, якщо хтось і винищує пресу, то лише сам «Союздрук». А з такими темпами подачі заяв на зміну функціоналу через певний час киянам просто ніде буде придбати газету. Журналісти «СтопКору» також підтримують місто та киян і намагатимуться не дати перетворити столицю на тютюновий супермаркет.
Стежте за перебігом подій в сюжеті:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X