Холодницький вважає, що Генпрокуратура саботує процес притягнення до кримінальної відповідальності харківського судді

Керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький звинувачує генпрокурора у саботажі процесу притягнення до кримінальної відповідальності харківського судді.

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".

2016-08-08_10-21-43

"Після скерування прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) обвинувального акту до суду щодо судді-хабарника з одного із районних судів Харкова, який фактично є "кишеньковим" суддею сумновідомого Геннадія Кернеса, було встановлено, що щодо цього ж судді Генеральною прокуратурою України ухвалено рішення про закриття кримінального провадження за фактом одержання хабара, що мало місце раніше того злочину, який розслідувався детективами НАБ України", – написав Холодницький.

Він зазначив, що вивчивши матеріали кримінального провадження, у САП зробили висновок, що у матеріалах є докази, які викривають суддю у систематичному вимаганні хабарів з використанням свого службового становища.

"Знаковим є той факт, що у Харкові цього суддю називають "Серьожа-четвертак", оскільки вирішення питань з останнім вартує від 20 до 30 відсотків від суми позову чи рішення", – зазначив Назар Холодницький.

"На думку ж Генерального прокурора України, такі дії судді-хабарника є законними і підстав для скасування постанови закриття кримінального провадження немає", – додав Холодницький.

Про якого саме суддю йдеться, Назар Холодницький не вказав.

Коментарів від ГПУ щодо цих звинувачень наразі немає.

Інші новини

Коментарі