«Хочеш співпрацювати – плати!» : правоохоронці Полтавщини викрили чергового «судового махінатора»

Працівниками СБУ у ході спільної спецоперації з Нацполіцією під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України викрито чергового хабарника - повідомляє прес-служба відомства. При отриманні чергового траншу хабара у розмірі 100 тисяч гривень затримано чиновника Територіального управління Державної судової адміністрації в Полтавській області.

Раніше оперативники спецслужби зафіксували одержання зловмисником неправомірної вигоди у розмірі 147 тисяч гривень.

Оперативники спецслужби встановили, що начальник однго з відділів Полтавького теруправління Державної судової адміністрації налагодив механізм одержання неправомірної вигоди від місцевих підприємців за безперешкодне здійснення господарської діяльності.

Вартість «послуг» зловмисника становила 15 відсотків від загальної суми укладених договорів з ремонту приміщень судів. За вказану суму посадовець обіцяв сприяти у підписанні актів виконаних робіт та вчасного перерахунку коштів на користь підприємця.

Нагадаємо, раніше журналіст «СтопКору» Артем Лагутенко вже висвітлював тему розкрадання державних коштів чиновниками судової адміністрації у Чернігівскій області. За результатами перевірок на Чернігівщині у Служби безпеки України також виникли питання щодо нецільового використання бюджетних коштів.

Зазначимо, у видатки бюджету країни на Державну судову адміністрацію закладено суму у майже 500 мільйонів доларів. Для порівняння – саме стільки Сполучені Штати Америки планували надати українській оборонці у 2018 році.

Коментарі