Хмельницький “СтопКор” підозрює, що у місті проводять ремонт каналізації для вирішення потреб забудовника

Комунальні служби Хмельницького проводять ремонт дощової та центральної каналізації міста по вулиці Свободи, де зводять новий житловий будинок. Голова місцевого осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук припускає, що роботи за кошт міського бюджету затіяли не випадково, а для зручності забудовника, якому довелось би підключати висотку до міських комунікацій.

"Можливо, я собі напридумував в голові, можливо – просто здалося, але... Вулиця Свободи, забудова яблуневого саду з неприємною назвою. Одночасно проходить ремонт вулиці. Проходить не поспіхом. І зненацька почався ремонт дощової каналізації. І звичайної каналізації... Не знаю, як кому, а особисто мені це схоже на вирішення проблем забудовника коштом міського бюджету. Багатоповерхівка в саду будується? Це факт. Комунікації забудовник змушений буде до міста підключати? Теж факт.  Дощову каналізацію облаштовувати повинен? І це беззаперечний факт. А тут ррраз – і всі проблеми забудовника вирішені. І зекономлено купу грошей та часу тому ж забудовнику. Цікаво тільки – на яких умовах? І ще починає цікавити – а хто ж там забудовник?...

Я так розумію – ремонт вулиці буде завершений в момент під’єднання комунікацій будинку до міської мережі та облаштування дощової каналізації, так?", – зазначив голова хмельницького осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук на сторінці спільноти у соцмережі.

Нагадаємо, раніше хмельницькі активісти повідомляли, що Хмельницька міська рада замовила проект озеленення за 300 тисяч гривень. Натомість у місті видають дозволи на будівництво на березі Старого Бугу та яблуневого саду. А збільшити площу зелених насаджень планують за рахунок лісу, який перебуває на території сусіднього села. Про це стало відомо голові місцевого осередку "Стоп корупції" Артуру Сторожуку.

"Наша влада замовила за 300 тисяч гривень проект озеленення міста, плачуть – мало у місті насаджень, а самі забудовують берег Південного Бугу та старий яблуневий сад. А збільшити площу насаджень планують за рахунок ліска сусіднього села. Випросили у них цей лісок, щоб вони його передали місту. Тоді земля буде належати місту і насаджень автоматично стане більше. За містом...", – написав голова хмельницького осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук.

 

Коментарі