Більша частина "Ради Майдану" відмовилась підтримати звернення щодо звільнення очільника поліції Хмельниччини через корупційний скандал.

Хмельницька "Рада майдану", принаймні більша її частина, схоже, впевнена у непричетності генерала Семенишина до корупційних дій, про які нещодавно стало відомо.

Як повідомляє видання НГП, колишній прес-секретар Хмельницького штабу національного спротиву і представник ГО "Комітет моніторингу діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування" Олексій Голеншин запропонував "Раді Майдану" Хмельниччини підтримати звернення щодо відправлення у відставку всього керівного складу ГУ НП Хмельниччини на чолі з Миколою Семенишиним.

Підставою цьому є звинувачення у можливій корупції.

Текст звернення було озвучено днями на засіданні "Ради Майдану".

У зверненні, зокрема, йдеться про те, що очільник відомства, "під носом" у якого провертали брудні справи його підлеглі, не має морального права залишатися на чолі поліції області.

Втім, ініціатива не знайшла особливої підтримки у членів Ради. Думки з цього приводу розділилися, а після палких дискусій, члени "Ради майдану" відмовилися підтримати вказане звернення активіста.

Нагадаємо, раніше голова "Ради майдану" Алім Міщук заявляв, що впевнений у непричетності Семенишина до дерибану палива і грошей, призначених на АТО і пообіцяв генералу всебічну підтримку ради.

Скандал довкола керівництва ГУ НП розгорівся нещодавно, коли Генпрокуратура розкрила корупційну схему в поліції Хмельниччини.

Коментарі