Хлоропереливна станція та «Парк ракет» – широке коло інтересів нардепа Денисенка

Прізвище нардепа Денисенка вже встигло засвітитись у декількох серйозних корупційних скандалах – зокрема, цей народний обранець відомий своїм бажанням «розіп’яти Борю в трусиках» та тиском на слідство у справі Аульської хлоропереливної станції. Ще одна історія з Дніпра, і теж за участю пана Денисенка, пов’язана з так званим музейним комплексом «Парк ракет».

Музейний комплекс, який розташований у самісінькому серці міста, народний депутат намагався вивести з комунальної власності за допомогою кишенькової громадської організації.

Нагадаємо, цей об’єкт мав стати одним із головних символів міста. Натомість попередня влада, витративши на будівництво музею 14 мільйонів гривень, використовувала його приміщення для різних акцій Антимайдану у Дніпрі. Проте після урочистого відкриття музей так і не запрацював.
Декількома рішеннями облради музейний комплекс передали від одного КП до іншого, а згодом взагалі – здали в оренду громадській організації на умовах – «реконструкції із влаштуваннями невід’ємних поліпшень будівлі». А це, відповідно до законодавства, надає орендарю першочергове право приватизації майна, навіть без аукціону!

Журналісти тоді показали, на чию користь працює ця схема. Керівник цієї громадської організації, Станіслав Білодіденко, вже чотири роки як довірена особа народного депутата Андрія Денисенка. Але відповідати на запитання журналістів про зв'язок з останнім пан Андрій чомусь не захотів, ба більше – він попросту втік від знімальної групи.

Детальніше про це дивіться у новому випуску «Стоп Корупції»:

Коментарі