Хата для депутата: розшукуваному нардепу Денисенку облаштували тимчасовий притулок

Під час візиту до Дніпра активісти шукали невловимого народного депутата Андрія Денисенка скрізь, але дарма: за офіційною адресою нардеп не з'являється. Крім того, вдалося з’ясувати, що у народного обранця є й незадеклароване майно, а це вже є серйозним порушенням законодавства.

«Сусіди нам підказали, що в нього є квартира в центрі Дніпра в одній з престижних новобудов, яка знаходиться біля міської ради. Там нам також знайти його не вдалося, але консьєржки підтвердили, що так, приходять квитанції на ім’я Денисенка», - розповідає активіст ГО «Стоп корупції» Костянтин Варшавський.

Тож «СтопКор» підготував звернення до поліції із проханням оголосити Денисенка в офіційний розшук. А також, зважаючи на те, що нардеп ніде не проживає, активісти облаштували йому місце, яке відповідало б його офіційно заявленому статусу безхатченка – невеличку таку нічліжку для того, щоб пан Денисенко мав змогу хоча б десь переночувати і, можливо, піти назустріч співробітникам поліції та все ж таки знайтися.

Потому це звернення від активістів зареєстрували у правоохоронців. Також «СтопКор» оголосив нагороду за будь-яку інформацію щодо справжнього місця проживання народного депутата та його місцезнаходження. Деталі з місця подій – у сюжеті:

Коментарі