Харківські курсанти-зрадники розпочали службу у “МНС ДНР”

Український журналіст показав зрадників країни, які перейшли на сторону "ДНР". Так, ряди "МНС" так званої "республіки" поповнили щонайменше три курсанти університету цивільного захисту.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив журналіст Андрій Цаплієнко.

Відомий журналіст Андрій Цаплієнко заявив, що Євген Овчинников, Олександр Волошин, Юлія Крижанівська – курсанти Харківського національного університету цивільного захисту. За його даними, вони поїхали на тимчасово окуповані території Донбасу, де почали будувати кар'єру.

"З літа 2017 року це співробітники "МНС ДНР". Зверніть увагу, як Женя Овчинников розповідає про себе роспропагандистам: "Навчався на тимчасово підконтрольній Україні території". "На тимчасово підконтрольній", Карл! В Харкові! Це що ж, виходить, я теж навчався "на тимчасово підконтрольній?" – наголосив Цаплієнко.

За його словами, ці люди зрадники, дії яких треба розглядати в контексті ст.111 Кримінального Кодексу України. Він також поцікавився, чи знали про наміри курсантів викладачі Харківського навчального закладу і водночас зауважив, що якщо ні – то це говорить про їх непрофесіоналізм.

"А скільки ще таких потенційних перебіжчиків вчиться в харківській "пожежці" (Харківський національний університет цивільного захисту – ред.),  в харківській "Юрці", в інститутах МВС, в інших "грошово-силових" ВНЗ України? На бюджеті, зокрема?" – додав Цаплієнко.

Коментарі