“Хамство Будапешта не пов’язане з “мовним законом”, угорці хочуть відібрати Закарпаття”, – Червак розповів про “сепаратистські плани” угорського уряду

Угорщина фактично оголосила Україні дипломатичну війну.

Про це на своїй сторінці у "ФБ" завив перший заступник голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України Богдан Червак, передає "Діалог.UA".

За його словами, "хамські випади" Будапешта в сторону Києва зовсім не пов'язані з "мовним законом".

Він наполягає, що основна мета угорських політиків полягає в розширенні своїх кордонів за рахунок української території.

"Переконаний, що хамство Будапешта аж ніяк не пов'язано з мовним законом і мовними правами угорців, які проживають в Закарпатті. Ніхто і ніколи на їх права навіть не робив замах. Будапешт вирішив, що може принизити Україну, тому що вона слабка й на його боці Москва. Будапешт мріє про "велику Угорщину" і вважає, що прийшов час про це сказати вголос", – стверджує Червак.

Крім того, він вважає, що українська влада повинна якомога швидше навести порядок на Закарпатті, зокрема, прибрати з адміністративних будівель угорські державні прапори і символи, а також розібратися з таблицями й пам'ятниками, які символізують угорську окупацію.

Нагадаємо, раніше офіційний Будапешт оголосив про намір на наступному засіданні Ради ЄС ініціювати перегляд Угоди про асоціацію між Україною та ЄС через прийнятий Верховною Радою Закону "Про освіту".

Інші новини

Коментарі