24 травня в 15 областях України правоохоронці провели понад 450 обшуків. Це була найбільша антикорупційна спецоперація із залученням 2 тисяч поліцейських, 500 військових прокурорів.

До суду притягнули 23 колишніх високопоставлених податківців, яких в столицю звозили на військових гелікоптерах. Серед арештантів виявився й луганський екс-губернатор, а також колишній керівник податкової служби Луганщини Олександр Антипов, інформує "Діалог.UA".

Глава МВС України Арсен Аваков повідомив, що Антипов заарештований з можливістю звільнення під заставу в 100 млн грн. Повідомляється, що Антипова наручники наділи прямо в залі суду.

Хтось проклинає і кричить про те, що все злили. А військові прокурори днюють і ночують на роботі та в судах.Сьогодні суд змінив запобіжний захід "вертолітному" екс- податківцю Луганщини із електронного браслета на арешт, застава замість 15 млн грн - 100. Кайданки надягнули. Працюємо далі. Закон - один для всіх.

Posted by Юрій Луценко on 1. juuni 2017. a.

Адвокат Антипова Чудовський поспішив заявити, що вина його підзахисного доведена не була.

Раніше в Мережі були опубліковані резонансні кадри арешту великих українських податківців. Також повідомлялося, що саме у них було вилучено при затриманні.

Коментарі