Гройсман заявив, що медична реформа працює на благо українців

За його словами, влада спромоглась зламати корупційні схеми та забезпечити людей доступними ліками.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 1 липня, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розповів про успіхи під час проведення реформ у сфері охорони здоров’я. Голова уряду наголосив, що багато корупційних схем було зламано. Зокрема, тих, які реалізовувались під час закупівлі ліків, вакцин.

"Ми розуміємо, що результати реформи, зміна принципів фінансування – це відкладені в часі категорії. Ми не побачимо їх тут і одразу. Але що важливо – вже понад 12 млн людей уклали договори на первинці зі своїм лікарем. І до цих лікарів вже є вимоги, календар оглядів. Це нова система, нова якість послуг. І за кожного з пацієнтів держава заплатить кошти лікарям", – заявив Гройсман.

Прем’єр також наголосив на тому, що новостворена  Національна служба здоров’я контролюватиме якість надання послуг українцям, які звертаються за медичною допомогою.

За його словами, українці повинні реагувати на випадки корупції задля власного ж майбутнього. Гройсман також додав, що завдяки програмі "Доступні ліки" українцям відшкодовано понад 21 млн рецептів.

"Раніше люди не могли дозволити собі купувати ліки, помирали від нестачі препаратів. А сьогодні фіксуємо зменшення смертності. Зверніть увагу, що сьогодні в Україні є повний набір вакцин для щеплень! Звідки з’являються епідемії? З недолугості керівників, які 5-10 років тому з різних причин допустили нестачу препаратів і збій календаря щеплень. Вирівнюємо ситуацію", – зазначив голова уряду.

 

Коментарі