Гройсман вирішив йти на вибори

Український прем'єр-міністр Володимир Гройсман прийняв рішення іти на парламентські вибори. З його слів, життя після наступних президентських виборів буде продовжуватися, і держава потребуватиме ще чимало політичних рішень. 

"Я планую брати участь у наступних парламентських виборах. Питання, яке має задати собі кожен політик: навіщо ви це робите?.. У нас залишилося ще майже два роки до чергових виборів 2019 року, і після 2019 року життя не завершується, а Україна має відбутися як сильна держава. У цьому контексті я можу сказати, що я буду брати участь для того, щоб боротися за проведення конкретних необхідних рішень", – сказав Гройсман.

Також український дипломат додав, що парламент ухвалив у першому читанні "непоганий закон, який може буде доопрацьований до другого читання". Отже, до парламентських виборів він планує ухвалити нову виборчу систему з відкритими партійними списками.

Нагадаємо, 31 березня 2019 року в державі пройдуть вибори Президента України. Потім, 27 жовтня 2019 року відбудуться парламентські вибори у Верховну Раду України 9-го скликання.

Коментарі