Гройсман відмовив Авакову і не зніме охорону судових установ

Заява міністра МВС України Арсена Авакова щодо зняття охорони із судових установ відхилена. Інцидент із вогнепальним пораненням поліцейського не викликав переживань у прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана навіть попри те, що нападника відпустили на свободу.

Новину передає "Преса України".

Гройсман заявив, що не зніме охорону з судів.

"Ніяких дій не відбувалося, охорона українських судів продовжується… Думаю, що це питання чутливості до справедливості", – сказав Гройсман. Додав і те, що ймовірно арсен Аваков подав дану заяву просто на хвилі емоцій.

Відзначимо, 15 лютого, охороняючи Солом'янський суд у Києві, вогнепальне поранення отримав один із працівників поліції. Шевченківський райсуд столиці відпустив нападника на волю.

Цікаво, що по закону установи судів повинні охоронятися спеціальними охоронцями, і для створення такого штату держава щороку виділяє відповідні кошти. У своєму зверненні до Гройсмана Аваков зазначив, що досі не ясно, куди ці кошти діваються.

Нагадаємо, днями Арсен Аваков заявив, що Національна гвардія та Національна поліція України повинна готуватись до повернення під контроль української влади тимчасово окупованих територій Донбасу та анексованого півострова Крим.

Коментарі