Гройсман розповів, що чекає на водіїв євроблях

Володимир Гройсман обіцяє водіям автомобілів на іноземних номерах, що до прийняття відповідних законів правоохоронні органи їх не чіпатимуть.

Про це прем'єр-міністр заявив під час години запитань до уряду у Верховній Раді, пише інтернет-видання "24".

Я почув позицію. Жодних репресій бути не може. Я в цьому глибоко переконаний. І тому я сьогодні проведу розмову і з Національною поліцією, і з ким необхідно, щоб до врегулювання в законодавчому порядку ніхто не кошмарив людей в цьому питанні, – заявив він.

Прем’єр також звернувся до протестувальників і закликав їх поводитися цивілізовано. Він запевнив, що ні у Верховній Раді, ні в Кабміні немає їхніх ворогів. Гройсман додав, що політики розуміють проблему і є дискусії в комітеті з цього питання, однак "переходити межу нормальних відносин – це просто неможливо".

"Вас ніхто принижувати не буде, але і ви не маєте права принижувати депутатів або будь-кого іншого. Це неприпустимо. Я говорю це до організаторів акції. Ба більше, вважаю, що ще й за ними хтось стоїть, хто використовує це з іншими своїми брудними схемами", – наголосив голова Кабміну.

Ніяких репресій не буде. Ми вас захистимо і не дамо в образу. Просимо дотримуватися закону, правил дорожнього руху. І я глибоко переконаний в тому, що питань не буде, – додав він.

Гройсман наголосив, що проведе розмову з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, а депутатів просить якомога швидше вирішити це питання законодавчо, щоб поставити на цьому крапку.

Нагадаємо, 12 липня протестувальники заблокували на Інститутській автомобіль нардепа Павла Пинзеника, розбили заднє скло. Потім один з активістів кинувся на капот автомобіля з метою його зупинити. У ситуацію втрутились правоохоронці й безпечно вивели нардепів з автомобіля.

Коментарі