Гройсман розповів, коли в Україні відремонтують дороги

Місцеві дороги в країні, як і міжміські автотраси, будуть відновлені. На це вже виділено чимало грошей. Так, через 3-5 років українці оцінять якість нових доріг у всіх куточках держави. Таку заяву зробив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Новину передає "Преса України".

Зі слів Гройсмана, вже через 5 років понад 50% доріг країни будуть перероблені.

"За 5 років ми зробимо понад 50% доріг в Україні. Будуть зроблені місцеві дороги, 10 млрд гривень з Дорожнього фонду передамо на місця. У містах і громадах доріг робиться набагато більше вже зараз... У 2016 році я взяв під свою відповідальність питання доріг. Обсяги фінансування стали значно більшими. Ми за 3-5 років відновимо дороги України", – сказав Гройсман.

До слова, в Кабміні прийняли проект про затвердження Державної цільової програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки. Він передбачає "забезпечення ефективного функціонування і розвиток наявної мережі автомобільних доріг загального користування державного значення за маршрутами міжнародних і національних транспортних коридорів, підвищення безпеки руху, швидкості, комфортності та економічності перевезень пасажирів і вантажів, реформування системи державного управління автомобільними дорогами загального користування".

Відзначимо також, що згідно з даними директора Національного секретаріату CoST Ukraine Наталії Форсюк, у минулому році середня вартість ремонту 1 км дороги становила близько 12,23 млн гривень.

Коментарі