Гройсман не приховує корупційного розподілу вагонів на Укрзалізниці

На українських залізницях діє корупційна схема по розподілу вантажних вагонів, на яку постійно скаржаться великі виробники. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман. За його словами, вирішити цю проблему має нове керівництво "Укрзалізниці". 

Новину повідомляє "Преса України".

Так, на непрозорому розподілі вагонів постійно акцентують увагу великі вантажовідправники, через це зриваються контракти, що однозначно негативно впливає як на ведення бізнесу, так і на економіку країни.

"Я знаю, що є корупційна система розподілу вагонів. Я поставив завдання новому в.о. керівника" Укрзалізниці "розібратися з цією темою, і поставити в цьому питанні крапку. Але потрібно бути об'єктивним: до того рівня, на якому сьогодні знаходиться" Укрзалізниця ", її доводили не один рік, і не одне десятиліття. Вагони віддавали приватникам, вагони не виробляли, все закуповували втридорога", – сказав прем'єр.

Він підкреслив, що в цьому році було зроблено багато для стабілізації роботи "Укрзалізниці". "Але і багато чого потрібно виконати. Будівництво нових вагонів - це і робочі місця для українців, і оновлення нашого парку для перевезення вантажів", - уточнив Гройсман.

Прем'єр акцентував, що аналогічні логістичні проблеми існують і в українських морських портах. "У нас сьогодні багато логістичних викликів", - визнав він, додавши, що зупинено падіння економіки, розпочато її відродження і вже можна констатувати зростання "нашого експортного потенціалу".

Нагадаємо, днями Кабінет міністрів звільнив Войцеха Балчуна з поста голови "Укрзалізниці" і призначив виконувачем обов'язків керівника підприємства заступника міністра інфраструктури Євгена Кравцова.

Коментарі