Гроші в обмін на паспорт

Керівник міграційної служби Краматорська вимагав хабарі за відновлення паспортів України.

Начальника Краматорського міського відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області затримали в момент отримання "винагороди". Про це повідомляє прес-служба прокуратури Краматорська.

За даними прес-служби прокуратури Краматорська, посадовець систематично вимагав та отримував неправомірну вигоду за відновлення та видачу паспортів громадян України від місцевих жителів та осіб, які переселились до Краматорська з тимчасово окупованих територій Донеччини.

Через посередників за кожен відновлений паспорт чиновник начальник отримував від тисячі до двох з половиною тисяч гривень.

Слідчі дії тривають. За ухвалами суду на робочому місці та за місцем проживання фігуранта справи та його співучасників проводять обшуки. Вирішується питання щодо повідомлення посадовцю про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України та обрання запобіжного заходу.

Коментарі