Гроші на піску – хто «кришує» піщаних браконьєрів у Зазим’ї?

Обсяги нелегального піщаного бізнес, який розгорнули у селі Зазим’я на Київщині в травні цього року, вражають! За підрахунками ГО «Стоп Корупції», за цей час браконьєри намили майже 100 тисяч тон, тобто при вартості 100 гривень за кожну тону йдеться про десятки мільйонів гривень незаконного прибутку.

А тепер уважніше придивимося до фірми, яка працює на цій ділянці – «ЕкоЗемБуд». Створена усього півроку тому, тобто напередодні початку робіт. Цікавий збіг. А ось іще один. Засновник – Артур Кадиров. А в місцевій прокуратурі працює така собі Каміла Артурівна Кадирова. І за інсайдерською інформацією – це її близький родич.

Тож знімальна група «СтопКору» вирушила до прокуратури. З’ясувалося, що Каміли Артурівни нема. То, можливо, її безпосередній керівник може розвіяти всі підозри?

Денис Радійчук, заступник керівника Броварської місцевої прокуратури, запевнив журналістів, що вперше чує про цю ситуацію. «Це її батько, напевно. Спілкуюсь з колегами тільки по роботі, не знаю про родинні зв'язки. Але якщо це виявиться правдою, нехай перевіряють, будуть вживатися необхідні заходи», - додав він.

Отже, в усіх інстанціях пообіцяли відреагувати. Окрім цього, стопкорівці звернулися особисто до пана Ценова – очільника Київської поліції, аби той теж звернув увагу на цей нелегальний бізнес. Також «СтопКор» подає позов до суду, аби прискорити відкриття кримінального провадження та буде надалі стежити за ситуацією у Зазим’ї.

Всі деталі резонансної справи – у відео:

Коментарі