До громради при Міністерстві у справах ветеранів – справжніх захисників країни! Зроби свій вибір!

За плечима у Романа Бочкали багаторічний досвід роботи журналістом, військовим кореспондентом у гарячих точках по всьому світу та українсько-російській війні на Сході України.

Наш колега висвітлював військові та громадянські конфлікти в Ірані, Афганістані, Сирії, Сомалі, Д. Р. Конго, Косово, Лівані, Руанді, Ліберії, Єгипті, Південній Осетії, гірській Абхазії, Йорданії і Туреччині.

А з початком бойових дій на Донбасі працював на передовій за незалежність та суверенітет України. Після захоплення Слов'янська потрапив в руки до сепаратистів.

Влітку 2014 року під Луганськом отримав травму руки, водночас від поранення уламком в голову загинув його військовий співрозмовник Дмитро Герасимчук.

Роман не лише робить репортажі з фронту, а й займається волонтерством, допомагає армії власними коштами та заручається підтримкою усіх небайдужих громадян.

А сьогодні сам потребує вашої підтримки в боротьбі за перемогу у відборі до громради Міністерства у справах ветеранів. Тож, шановні однодумці, підписники та навіть критики! Просимо усіх вас про підтримку та репост!

Міністерство організує відкрите інтернет-голосування, де протягом доби 28 лютого з 12:00 можна проголосувати за кандидата (або кількох кандидатів).

Інструкція за посиланням:
https://mva.gov.ua/ua/news/28-lyutogo-oberit-svogo-kandidata-do-gromadskoyi-radi-pri-minveteraniv

Проголосуйте за
№156 БОЧКАЛА РОМАН. ГО «СТОП КОРУПЦІЇ», КИЇВ.

Коментарі