Громадськість шокували записи з особистого щоденника Надії Савченко

Колишня бранка Кремля і, за твердженням багатьох джерел, креатура Медведчука, як виявилося, веде щоденник: всі свої думки, контакти, телефони та інші дані Савченко записує у великий і товстий записник, деякі сторінки якого виклали в Мережу журналісти.

Поки, як стверджують в УНН, вдалося вивчити 70 сторінок щоденника Савченко, повідомляє ІнА "Українські Новини".

У щоденнику Савченко, який не блищить високим стилем, крім пропозицій, є контакти керівників і бійців військових підрозділів в зоні АТО, прізвища командирів розвідувальних груп. Крім того, у своїх записах нардеп позначає ті питання, які вона хоче вирішити, серед таких – комунальні проблеми Донбасу, корупція, питання АТО і, звичайно, тема полонених, на яких Савченко намагається заробити собі бали.

Пише Савченко в блокноті й план своїх виступів, в тому числі в міжнародних організаціях, а також звернень. Серед усього журналістів трохи спантеличила схема виступу в Раді Європи (ПАРЄ), що складається з 3 дивних пунктів "1. Розсмішити; 2. Здивувати; 3. Спантеличити".

Раніше Надія Савченко попалася в ВР на одному із засідань, де нардеп заснула на своєму робочому місці. Було показано відео, як спочатку Савченко боролася зі сном, але потім все-таки не витримала і задрімала.

Коментарі