Громадські активісти розповіли всю правду про підрядника найскандальніших об’єктів столиці

15.05.2019 15:27

Співпрацюють із нелегальними видобувачами піску, зривають терміни здачі об'єктів та тринькають бюджетні кошти.
Активісти ГО "Стоп корупції" викрили порушення в роботі ТОВ "Еко-Буд-Трейд" та інформують громадян і потенційних клієнтів фірми про її професійні "принципи".

Активісти поширюють серед перехожих листівки. Попередню акцію представники проекту провели 11 травня.

"ТОВ "Еко-Буд-Трейд" є одним з найскандальніших підрядників будівництва у м. Києві. Замовником робіт з будівництва в усіх великих та скандальних проектах є КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва".

1. Будівництво скандального Подільського мосту

Наразі Дарницькою прокуратурою м. Києва розслідується справа з приводу масштабної розтрати державних коштів посадовими особами ТОВ "Еко-Буд-Трейд". Вказане товариство уклало договори субпідряду з рядом компаній із завищенням цін кошторису виконаних робіт. Зі свого боку субпідрядники виконували свої зобов'язання неналежним чином. Внаслідок таких незаконних дій будівництво, яке триває з 1993 року, досі не закінчене.

2. Будівництво розв’язки на в’їзді в Київ з боку Вишгорода

ТОВ "Еко-Буд-Трейд", вигравши у 2016 році тендер на зведення дорожньої транспортної розв'язки для Великої кільцевої автомобільної дороги на Оболоні вартістю 325,91 млн грн, досі не закінчило будівельні роботи. Також, як стало відомо громадським активістам, одним із субпідрядників на об’єкті є ТОВ "Позитив-В" – компанія, яка незаконно добуває та реалізує пісок у Вишгородському районі Київської області", – йдеться в листівках, які поширювали активісти ГО "Стоп корупції".

Представники проекту закликали усіх свідомих та небайдужих громадян звертатися до активістів, якщо їм відомі факти вчинення протиправних дій посадовцями "Еко-Буд-Трейд", а також телефонувати за номером (044) 578 00 04.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X