Громада вимагає екстрадиції екс-міністра Ставицького з Ізраїлю

Солодке життя за кордоном замість покарання за кримінальне минуле в Україні: одіозний екс-міністр-корупціонер Ставицький отримав громадянство Ізраїлю і наразі спокійно переховується від правосуддя на Землі Обітованій під іменем Натан Розенберг. Суспільство не на жарт обурене і вимагає екстрадиції колишнього чиновника під стінами Ізраїльської амбасади.

Але і там активістів відверто проігнорували, а Міністерство закордонних справ взагалі відмовилось будь-що коментувати по справі Ставицького. До мітингуючих ніхто так і не вийшов. Нагадаємо, громада також пікетувала Генеральну прокуратору, вимагаючи надіслати одіозному чиновнику-втікачу офіційне запрошення на суд.

Згодом, як нам стало відомо, суд перенесли на 24 вересня за клопотанням адвокатів екс-міністра енергетики. Та чи порадує колишній українець своєю присутністю цього разу? Лишається тільки здогадуватись.

Як свідчить статистика, справи за участю високопосадовців і колишніх топ-чиновників зависають у судах роками. Однак сподіваємось на об’єктивне розслідування з боку правоохоронних органів. І про нові подробиці справи повідомимо у наступних випусках.
Дивіться ексклюзивні матеріали «СтопКору» про справу Ставицького-Розенберга:

Коментарі