Гриценко звинуватив Міноборони у бездіяльності та навів цифри

Міністерство оборони України у 2017 році не використало більш як 10 мільярдів гривень, виділених з бюджету.

Про це у Facebook повідомив екс-міністр оборони, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко, передає "Канал 24".

За його словами на закупівлю озброєння виділили 1708 мільйонів – не використали 850 мільйонів. На будівництво житла для контрактників: виділено 1000 мільйонів – не використали 995 мільйонів. На виробництво боєприпасів: виділили 1400 мільйонів – не використали 1400 мільйонів.

Також на підготовку військ, капремонт інфраструктури, забезпечення зв'язком, придбання житла, медицину, пальне, речове забезпечення, ремонт ОВТ і захист арсеналів загалом не використали ще понад 900 мільйонів.

Під вказані кошти не уклали жодних договорів/контрактів, для оборони країни ці кошти у 2017 році – вже втрачені, – пояснив Гриценко.

Він додав, що окрім того є напрями важливих для армії витрат, під які юридичні зобов'язання на постачання товарів і послуг були укладені, але армія може їх у повному обсязі не отримати, якщо чиновники не встигнуть до 28 грудня документально все оформити.

І така загроза є реальною – за 10 днів до казначейського дедлайну, залишок невикористаних коштів Міноборони – перевищує 10 мільярдів, у тому числі на закупівлю озброєнь, зв'язок, підготовку військ, пальне, речове майно, капремонт інфраструктури, житло, ремонт ОВТ і на живучість арсеналів – понад 6 мільярдів,
– пояснив Гриценко.

Коментарі