Гра в хованки: як депутат Дрига приховує від правосуддя багатомільйонні статки?

Одіозний депутат-боржник з Кропивницького кілька років грав у хованки з банками та з правосуддям. Нагадаємо, ще 12 років тому Вадим Дрига взяв багатомільйонні кредити, а повернути гроші чи то забув, чи то навіть взагалі не збирався.

«Пан Дрига весь цей час не виходив на контакт з банком ... Це є само по собі дивним і деструктивним, адже банк готовий йти на зустріч і шукати компроміс», - зазначила начальник управління розвитку процесів стягнення та контролінгу банку Олена Супрун.

На сьогодні борг становить 234 мільйони гривень. Тепер завдяки рішенню суду, банки та фінансові установи зможуть конфіскувати майно та повернути бодай частину цих грошей.

Але з’ясувалося, що ставити крапку в цій історії зарано. Оскільки до редакції «СтопКору» надійшов дуже несподіваний дзвінок. Нам подзвонили мешканці Кропивницького і повідомили про нові шокуючі факти з біографії депутата Дриги. Наразі журналісти перевіряють отриману інформацію Деякі з представлених даних вже підтвердилися. Зокрема про людей, завдяки яким пан Дрига віртуозно приховує неймовірні статки і нерухомість.

Тож попереду – нове резонансне розслідування від «Стоп Корупції». Усі деталі цієї заплутаної історії дізнавайтесь з відеосюжету Кирила Вольного:

Коментарі