ГПУ з озброєними силовиками прийшла в офіс “Астарти”

Найбільший агрохолдинг "Астарта", що спеціалізується на виробництві цукру, опинився під прицілом Генпрокуратури. Представники відомства в супроводі озброєних правоохоронців влаштували обшук в головному офісі компанії. Там же вважають, що такий інтерес з боку ГПУ не має під собою підстав.

Новину повідомляє "Преса України".

"Протягом кількох годин співробітники не могли потрапити на свої робочі місця, було заблоковано роботу підприємств. Крім цього, в даний час заблоковані окремі рахунки кількох виробничих підрозділів, що входять в структуру компанії", – йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

У компанії відзначили, що розглядають дії силових структур як надмірні й необґрунтовані.

"Астарта" – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. У 2014 році холдинг ввів в експлуатацію завод з перероблення сої в Полтавській області (ТОВ "Глобинський переробний завод").

Чистий прибуток компанії в 2016 році зріс в 5,2 раза в порівнянні з 2015 роком - до 83 млн євро, консолідований виторг – на 17%, до 360 млн євро.

Нагадаємо, з перших чисел вересня в чотирьох регіонах України запрацюють нові заводи, на яких будуть виготовляти цукор. Про це повідомили в Асоціації Укрцукор. Це зроблено для того, щоб виконати заплановані обсяги готового продукту.

Інші новини

Коментарі