Слідчі Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України та оперативники Управління захисту економіки в місті Києві Нацполіції встановили, що у 2016 році представники комерційної структури, використовуючи підроблені документи, ввели в експлуатацію та оформили права на володіння 6-ти поверховою будівлею офісного центру.

Про це повідомили у Департаменті захисту економіки Нацполіції України.

Будівля загальною площею понад 4 тис. кв. м. знаходиться у Подільському районі столиці. У Шевченківському районі ще одне товариство, директором та засновником якого також є фігурант справи, здійснює будівництво нежитлового будинку з адміністративними приміщеннями та кафе-баром із літнім майданчиком, а підконтрольне йому підприємство проводить підготовчі будівельні роботи із можливими порушеннями містобудівного законодавства, уточнили у відомстві.

Крім того, що слідчі та оперативники спільно з фахівцями Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва із залученням полку поліції особливого призначення провели санкціоновані обшуки, на офісну будівлю накладено арешт із забороною розпоряджатися нерухомістю.

Обшуки проходили за місцем мешкання фігуранта справи, розташування збудованого офісного центру, об'єкту незавершеного будівництва та земельної ділянки, на якій ведуться підготовчі роботи.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 1, 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Коментарі