Одіозному екс-меру столиці "світить" реальний тюремний термін за незаконне відчуження землі та нанесення громаді Києва збитків на 250 мільйонів гривень.

Сьогодні Генеральна прокуратура вручила підозру колишньому меру Києва Леоніду Черновецькому, повідомляє "Діалог.UA", посилаючись на прес-службу ГПУ.

"За результатами розслідування, 14.07.2017 колишньому Київському міському голові Л. Черновецькому в порядку, передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом України, повідомляється про підозру у вчиненні зазначеного вище кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем) КК України ", – йдеться в повідомленні.

Відомо, що, перебуваючи на посаді градоначальника Києва, Черновецький сприяв людям з оточення Віктора Януковича в отриманні земель для будівництва вертолітного майданчика на Парковій дорозі. При цьому він знижував орендну плату за використання землі, тим самим знищуючи зону археологічної спадщини.

Розмір збитку, нанесеного громаді Києва, оцінюється в 250 мільйонів гривень. Наразі досудове розслідування в зазначеному кримінальному провадженні триває, вживаються заходи щодо встановлення інших осіб, причетних до вчинення зазначених кримінальних правопорушень.

Нагадаємо, ГПУ відкрила кримінальне провадження стосовно Леоніда Черновецького за незаконне розпорядження землею на території Жукового острова.

Коментарі