ГПУ допитала Гонтареву і Коломойського щодо махінацій у ПриватБанку

Юрій Луценко розповів про те, що у справі про махінації у ПриватБанку були допитані Валерія Гонтарева та Ігор Коломойський. Генпрокурор також назвав політиків, які раніше були допитані в цій справі.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 23 лютого, генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що ГПУ допитала голову НБУ Валерію Гонтареву, яка подала у відставку ще у минулому році, та її праву руку Катерину Рожкову. Крім того, прокурори поспілкувались з колишніми співвласниками найбільшого системного банку України, ПриватБанку.

За словами Луценка, допит проходив в рамках розслідувань махінацій у кредитній організації. Тим не менше, подробиць він вирішив не розкривати.

"У мене дуже багато питань до неї (Гонтаревої – ред.). Буквально два тижні тому вона давала багатогодинні свідчення в інших справах. З приводу ПриватБанку, Нацбанку, інших банківських установ. Так само, як і Рожкова", – зазначив Луценко.

Генпрокурор зауважив, що Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов давали свідчення дистанційно. Луценко додав, що у справі щодо махінацій у ПриватБанку також вже були допитані Арсеній Яценюк, Арсен Аваков, Борис Ложкін, Володимир Гройсман.

Коментарі