Горить багаття горобин – у Рівному спалили автівку судді (відео)

Ніч палаючих авто - сьогодні вночі у Рівному сгоріли 4 автомобілі, передає видання UA: Рівне. Одна з автівок належить судді Рівненського районного суду Михайлу Таргонію, він цю інформацію підтвердив і пообіцяв прокоментувати згодом.

Пожежа сталась о пів на четверту ранку за адресою Чорновола,91А.

За інформацією речника Служби порятунку області Дмитра Мельника, вогнем знищено легковики «Ауді А8» та «Ніссан Кашкай», салон, ліву частину та салон автівки «Тойота Кемрі», праву частину легкового автомобіля «Ауді А6». Поліція розслідує випадок як підпал.
Журналістка Вікторія Мамотюк також оприлюднила відео з камери спостереження.

На "Щасливому" вночі підпалили машини

Так виглядає зранку двір зі згорілими машинами в мікрорайоні «Щасливе».Наші журналісти побували на місці, нікого із власників не застали. Одна із чотирьох машин належить судді Рівненського районного суду Михайлу Таргонію, він цю інформацію підтвердив і пообіцяв прокоментувати згодом.Як ми повідомляли раніше, із достовірних джерел у поліції UA: Рівне стало відомо, що власниками машин також є двоє жителів Полісся: села Селець на Дубровиччині та Старого Села на Рокитнівщині.Пожежа сталась о пів на четверту ранку за адресою Чорновола,91А.Як інформував речник Служби порятунку області Дмитро Мельник, вогнем знищено легковики «Ауді А8» та «Ніссан Кашкай», салон, ліву частину та салон автівки «Тойота Кемрі», праву частину легкового автомобіля «Ауді А6». Поліція розслідує випадок як підпал.Журналістка Вікторія Мамотюк також оприлюднила відео з камери спостереження.

Posted by UA: Рівне on Neljapäev, 4. oktoober 2018

Коментарі