Горе-тато намагався скинути з даху лікарні своїх дітей-близнюків

У місті Бровари Київської області батько ледве не вбив своїх дітей, забравши їх з собою на дах. У результаті інциденту брати-близнюки замерзли та наскрізь промокли. Що робити з їхнім "татом", будуть вирішувати правоохоронці та служба захисту дітей.

Новину передає "Преса України" з посиланням на повідомлення прес-службу ДСНС України.

За словами рятувальників, інцидент стався в Броварах на вулиці Ярослава Мудрого. Чоловік віком 46-и років узяв своїх синів-близнюків і заліз із ними на дах двоповерхової будівлі дитячої лікарні.

Горе-тато спеціально поставив своїх 4-річних дітей на самий край даху. Разом вони простояли так довгий час. На щастя, охоронці лікарні таки зуміли знешкодити чоловіка, щоб передати його поліції. Спускали всіх з даху вже за допомогою пожежної драбини рятувальники-професіонали.

Близнюків екстрено забрали медики. В результаті обстеження з'ясувалося, що діти наскрізь промокли, змерзли й до цього довгий час нічого не їли.

Додамо, нещодавно українців шокував вчинок мешканки Хмельницької області. Жінка, яку позбавили батьківських прав на двох дітей, вирішила використовувати свою третю маленьку дитину "для оренди". Так, вона здавала 4-річного сина за гроші людям, які використовували його в цілях жебрацтва.

Коментарі