“Гордійчук? Ні, не чули…” – у БЮТі нічого не знають про “майбутнього міністра аграрної політики”

Журналісти "Стоп Корупції" поспілкувалися з заступником голови партії ВО "Батьківщина" Сергієм Власенком та запитали його, чи відомо йому щось про плани депутата Хмельницької облради Андрія Гордійчука посісти місце міністра аграрної політики в разі успішної президентської кампанії Юлії Тимошенко.

Крім того, попросили прокоментувати той факт, що в неформальних бесідах пан Гордійчук називає себе другою (після Юлії Володимирівни) людиною в партії.

Власенко спростував заяви щодо будь-яких призначень Гордійчука та запевнив журналістів, що навіть прізвища такого не чув:

"Я вас запевняю, що я з цією людиною не знайомий і прізвище мені це нічого не говорить. У Юлії Володимирівни є низка заступників – до складу цієї категорії вхожу і я. Людини з таким прізвищем в складі заступників точно немає" - відхрестився нардеп.

Як повідомляла низка ЗМІ, у тому числі й “СтопКор”, Андрій Гордійчук зібрався у велику політику та навіть визначився з бажаною посадою. Відомий у рідній області як агроаферист, пан депутат поцілився на посаду міністра АПК в Уряді Тимошенко. Втім, схоже, що партії про свої плани він повідомити забув.

Коментарі