Головному податківцю Рівненщини, упійманому на хабарництві, не повідомили про підозру

Дмитро Зайцев заявляє, що проходить у справі як свідок.

Підозру начальнику ДФС у Рівненській області Дмитру Зайцеву, в кабінеті якого два тижні тому проводили обшуки, досі не оголосили. Про це пише ЧаРівне.

Зайцев будь-які звинувачення на свою адресу відкидає. Заявив, що проходить у справі як свідок.

Проте у мережі "Фейсбук" генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що начальник обласної ДФС у Рівненській області підозрюється у виявленій схемі поборів за відшкодування ПДВ.

"Його дружина отримувала від бізнесменів перерахування за фіктивні послуги на рахунок ФОП", - зазначив Луценко.

За версією СБУ, високопосадовець втягнув у злочинну схему свою сестру, яка виступала як посередник, сума хабара, який отримав від підприємства, що займається експортом деревини, - 238 тисяч гривень.

У відповіді від Генпрокуратури йдеться, що за даними інформаційної системи Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості щодо оголошення про підозру запитуваній особі відсутні. Також в Генпрокуратурі послалися на таємницю слідства і на те, що запитувана інформація стосується відомостей щодо іншої особи, дозвіл на розголошення яких вона не надавала.

Як йдеться у відповіді на запит Рівне вечірнє від ДФС України, Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом неправомірної вигоди начальником ГУ ДФС у Рівненській області Дмитром Зайцевим ще 11 серпня. Оскільки підозру Зайцеву Генеральна прокуратура не оголосила, то відстороняти його від виконання обов'язків голова ДФС Роман Насіров не буде.

202020202020202020202020_f5c02_729x547

luc sbu 4 genprok(1)

Коментарі