Головного редактора всеукраїнського видання затримали за імовірне вимагання хабара

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив про арешт головного редактора Інтернет-ресурсу новин Страна.ua Ігоря Гужви. Йому інкримінують шантаж народного депутата з ціллю отримати хабар.

Новину передає "Преса України".

"Добрехався, нарешті, до правди. За матеріалами ДФС і прокуратури Києва поліцією затримано  Гужву, який вимагав і отримав 10 тис дол за нерозміщення компрометуючих матеріалів на діючого політика", – написав він на Facebook.

За словами Луценко, у слідства є відео- та аудіодокази.

У коментарі журналістам Гужва заявив, що кримінальну справу проти видання сфальсифіковано. За його словами, це сталося після критичної публікації про нардепа з фракції "Радикальної партії" Дмитра Лінька.

"Пару місяців тому до нас приходили люди від Лінька. Пропонували 20 тисяч доларів, щоб ми зняли один матеріал. Ми відмовилися. Ось відтоді нам і намагаються шити кримінальну справу", – заявив головний редактор видання.

При цьому, як зазначається, безпосередньо під час телефонної розмови з журналістами невідомий голос зажадав у Ігоря Гужви в грубій формі віддати телефон, після чого зв'язок перервався.

Нагадаємо, що у четвер ввечері в будівлі, де розташована редакція видання "Страна.ua", відбувся обшук.

Коментарі