Головний архітектор Чорноморська став щасливим власником одразу восьми квартир

16.08.2018 10:59

Поки нерухомість жителів Чорноморська через зсуви ґрунту сповзає у море, статки головного архітектора міста стрімко ростуть. Сергій Протопопов володіє одразу 8 квартирами. Про це свідчать дані, вказані у його декларації.

Також посадовець був власником елітного джипа. Позашляховик у 2016 році продав, однак виручені кошти в декларацію внести забув. Про це повідомляють активісти «Стоп корупції», які вже другий день поспіль разом з інспекторами з Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції намагаються застати чиновника на роботі.

«Інспекторів з Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області другий день не пускають у міську раду Чорноморська Одеської області. Офіційна причина – відсутність на робочому місці мера Валерія Хмельнюка. Хоча сьогодні мер на роботі був. Неофіційна, за припущеннями активістів – численні порушення в роботі міської влади, особливого, профільних структур, зокрема, підлеглого Хмельнюка –  Сергія Протопова», – зазначають активісти.

Нагадаємо, охорона міської ради Чорноморська перешкоджала знімальній групі «СтопКору» і не пропускала журналістів до чиновників. Після приїзду поліції мер Хмельнюк зазначив, що не має часу для журналістів і порадив записуватись до нього на прийом.

Зазначимо, за даними розслідування «СтопКору», начальниця відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету міської ради Олена Липач спільно з чоловіком займаються видачею липових дозволів на прибудови.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X