Головна мета РФ на виборах в Україні – експерти представили тривожний прогноз

Експерти повідомили про те, що головною метою РФ в Україні може бути навіть не просування проросійського політика. Метою Кремля, як вважають експерти, є демонстрація всьому світу нездатності та неефективності України.

Фахівці, що представляють Міжнародний центр перспективних досліджень, опублікували інтригуючу доповідь. У ній йдеться про те, що головна мета РФ в Україні навіть не просування проросійського кандидата, а демонстрація всьому світу нездатності, а також неефективності влади України, передає видання Replyua.

Експерти навіть відзначають, що політик в Україні з проросійськими настроями на президентській посаді буде проводити проукраїнську політику.

"Реальним ворогам України необхідний повний провал легітимності наступних виборів. Ба більше, Кремлю потрібно продемонструвати всьому світу, що Україна використовує фальсифікації на виборах, користуючись адмінресурсом", – сказано в доповіді фахівців.

Експерти відзначили, що після проведення виборів в Україні РФ почне підніматися теми щодо співпраці. Фахівці вважають, що Кремль буде говорити громадянам РФ про те, що співпраця з Україною – справа безперспективна і навіть безнадійна.

Коментарі