Голова Укртрансбезпеки пригрозив “лузерам” та “неробам” серед підлеглих звільненням

Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк вважає, що розбудова ефективної системи убезпечення українських автошляхів від руйнування – справа честі як його особисто, так і всього керівного складу. Про це Ноняк заявив під час відкритої наради Голови Державної служби України з безпеки на транспорті з керівниками територіальних органів. Захід відбувся за дорученням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана в «Укрінформі». 

Подробиці повідомили журналісти «СтоКору», які слідкували за подією.

«Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк жорстко розкритикував бездіяльність деяких своїх колег, і пообіцяв покарати «лузерів і нероб» звільненнями з посад», – зазначили журналісти.

Додамо, що раніше голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк в інтерв’ю «СтопКору» рішуче засудив вчинок підлеглої з управління служби на Львівщині, яку затримали на хабарі у тисячу доларів, і заявив про готовність очищувати службу  від корупціонерів.

«Подібні випадки побутової корупції можливі через значний людський фактор у роботі служби. Щоб подолати проблему, по-перше, слід перейти на електронну документацію, а по-друге, внести зміни до чинного 757-го наказу Міністерства інфраструктури, який регулює порядок усіх перевезень», – зазначив Михайло Ноняк у коментарі журналістам «Стоп корупції».

Коментарі