Голова селищної ради Гостомеля на Київщині Юрій Прилипко запевнив журналістів "СтопКору", що місцевий притулок для тварин не залишать без території та приміщення. Про це керманич повідомив під час візиту у селищну раду представників проекту та директорки притулку, відомої захисниці тварин Асі Серпінської. 

"За словами Прилипка, компанія, яка претендує на територію, на якій зведуть житлові будинки, ТОВ "Брик-Траст", надасть зоозахисникам територію на заміну. Земля буде у Гостомелі, поруч із нинішньою територією притулку. Такий обмін має провести будівельна компанія і, за словами селищного голови, забудовник зведе для потреб притулку аналогічні приміщення. Завтра ми плануємо переговорити з представниками, щоб переконатись, що чотирилапі не опиняться просто неба, а зоозахисників не ошукають", – розповів журналіст "СтопКору" Павло Янцен.

Нагадаємо, до активістів "Стоп корупції" звернулась засновниця притулку для бездомних тварин з Гостомеля. За словами жінки, усіх чотирилапих безхатченків хочуть виселити на вулицю, а землю під притулком віддати під забудову. Жінці дали термін звільнити територію до 10 листопада. Команда "Стоп корупції" виїхала на місце та дізналась деталі справи.

"Ще у вересні цього року Гостомельська сільська рада внесла зміни у Генеральний план місцевості. Саме на цей документ посилаються особи, які намагаються виселити притулок. Навколо прихистку для тварин планують звести житлові будинки. Дирекції притулку поставили ультиматум: виїхати добровільно та отримати землю в іншому місці або взагалі нічого не дістати в обмін. Керівництво притулку ошелешене такими діями, люди опікуються цією територією уже 17 років, фактично створили притулок на місці колишнього корівника, дбають про бездомних тварин, а їх хочуть виселити просто неба.

Наразі у Гостомельському притулку мешкає 800 собак та 300 котів. Усі тварини можуть опинитись на вулиці. Ми взялись розібратись у ситуації та вже з'ясували назву компанії, яка претендує на територію. Окрім того, ми плануємо звернутись до гостомельської влади за роз'ясненнями ситуації", – розповів журналіст "СтопКору" Павло Янцен.

Коментарі