Голова НАЗК Корчак стала мільйонеркою

Голова НАЗК Наталія Корчак завершить поточний рік з мільйоном гривень у кишені. Так, вона відзначила себе не лише премією у декілька сотень тисяч гривень, а й чималою допомогою на оздоровлення.

Новину передає "Преса України".

Представники проекту "Марлін" розповіли про досягнення голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталії Корчак. Всього за рік вона встигла стати гривневою мільйонеркою.

За січень-листопад 2017 року Корчак отримала зарплату та надбавки у розмірі 987 тис. грн. Сума вказана з вирахуваними податками. З цієї суми оплата по окладу склала 387,7 тис. грн. Стільки ж було нараховано за інтенсивність праці. Тобто разом з зарплатою за грудень Корчак поповнить ряди мільйонерів.

Крім того, надбавка за вислугу років Корчак дорівнювала 193,8 тис. грн. Ще 107,2 тис. грн склала матеріальна допомога на оздоровлення. Нагадаємо, раніше голова антикорупційного відомства виписала собі премію у розмірі 200 тисяч гривень.

"Премії нараховувалися в серпні, жовтні, листопаді, разом... 200 тисяч гривень була премія, але ці премії отримували всі. За роботу", – виправдалась Корчак.

Після цього народні обранці закликали її піти у відставку, на що вона дала негативну відповідь. Як повідомлялось раніше, мер-мільйонер Немирова удостоїв себе субсидії та іншої допомоги від держави.

Коментарі