Голова Нацспілки журналістів України відреагував на фізичне блокування NewsOne

Сергію Томіленку не сподобався спосіб українських політсил вплинути на діяльність NewsOne. За його словами, блокування телеканалу та відсутність достойної реакції правоохоронців - загроза фізичної безпеки.

Про це голова Національної спілки журналістів України написав на своїй сторінці у соцмережі.

Сергій Томіленко відреагував на блокування будівлі телеканалу NewsOne у Києві гнівним повідомленням. За словами голови спілки журналістів, дії членів партії Братство та інших націоналістичних організацій ніщо інше, як тиск на ЗМІ та загроза фізичної безпеки.

"Редакційна політика медіа може бути предметом дискусій, реагування Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, предметом судових позовів... Спостерігаємо вибірковість правоохоронців – тисячі спецпризначенців патрулюють урядові квартали. А за фактом загострення ситуації під NewsOne – тільки пара патрулів", – наголосив він.

До слова, після того, як ввечері 3 грудня активісти заставили офіс каналу NewsOne мішками з піском та обмотали їх колючим дротом, журналісти каналу звернулися з закликом до президента України Петра Порошенка втрутитися.

Нагадаємо, вимога активістів – вибачитися перед учасниками Майдану та АТО. Раніше в ефірі телеканалу Майдан назвали  держпереворотом, а не революцією. Ще одна – "змінити проросійську позицію каналу".

Коментарі