Голова Держслужби з питань праці влаштував антикорупційну профілактику перед походом у НАБУ

Голова Державної служби з питань праці Роман Чернега перед сьогоднішнім візитом до Генпрокуратури вирішив влаштувати антикорупційну профілактику в своєму відомстві.

Про це він повідомив в коментарі журналістам щодо затримання на хабарі його першого заступника Михайла Бардонова, передає depo.ua.

"У межах провадження мене викликали, будемо спілкуватися з Генпрокуратурою у слідчому управлінні. У мене вчора відбулася розмова з міністром соцполітики Андрієм Ревою, де я повідомив про цю прикру ситуацію, що стався в Держслужбі з питань праці такий прикрий випадок. Ще раз ми скоординували дії з профілактики і запобігання корупції", - розповів Чергена.

Він запевняє, що за півроку не побачив нічого підозрілого в діяльності Бардонова.

Чернега також каже, що не розуміє, чому людина "йде на неправомірні вигоди для себе".

Голова Держслужби додав, що у нього самого правоохоронці не знайшли нічого підозрілого.

"Обушки були в робочому кабінеті і в помешканні де я проживаю. Немає матеріалів, які б могли свідчити про мою причетність до протиправної діяльності", - стверджує Чернега.

Нагадаємо, що Бардонова взяли на хабарі у 100 тис. грн 16 липня. А під час обшуків у нього за місцем проживання правоохоронці вилучили $153 тис., шість коштовних годинників та ювелірні вироби.

Михайло Бардонов був призначений першим заступником голови Держслужби праці в січні 2016 року, раніше був заступником начальника управління Державної пенітенціарної служби в Києві та Київській області. 18 липня Кабмін відсторонив його від викорання обов'язків.

Коментарі