Голова чернівецького осередку “Стоп корупції” Микола Петіченко упізнав одного зі зловмисників, які скоїли на нього замах

Серед зловмисників, які 9 березня у Чернівцях скоїли напад на голову місцевого осередку «Стоп корупції» Миколу Петіченка, виявився рецидивіст та раніше судимий з тяжку злочини Сергій Рибак. Про це повідомив стопкорівець, якому попри важкі тілесні ушкодження вдалось упізнати нападника.

«Сергій Рибак – рецидивіст, раніше судимий за тяжкі злочини, відбував покарання разом з Іллею Братком, який напав на мого колегу Валерія Аіріні. Братко відомий у кримінальних колах за прізвиськом «Жук» – раніше судимий рецидивіст за тяжкі злочини, півроку тому звільнився», – зазначив Микола Петіченко у своїх показах місцевим правоохоронцям.

Нагадаємо, 9 березня 2018 року о 20:00 в м. Чернівці, біля магазину по вул. Героїв Майдану, 81, було здійснено напад та замах на вбивство Петіченка М.М.

«Співробітник УСБУ в Чернівецькій області зателефонував Петіченку та домовився про зустріч о 20:00 саме біля магазину по вул. Герої Майдану, 81. Натомість, коли Петіченко підійшов до магазину, з автомобіля «Жигулі» білого кольору, що стояло поруч, вискочило 2 осіб, які тримали металеві молотки та розпочали завдавати ударів по голові. Петіченко закривав голову руками, потім упав на землю та відбивався ногами, через що багато забоїв і рваних ран опинилось на ногах (13 шт.). Коли Петіченко почав задихатись та хріпити, один з нападників сказав, «все, йому піз…ц», після чого вони пішли до свого авто. Петіченко упізнав одного з нападників», – додали у «Стоп корупції».

Коментарі