«Стоп Корупції» це -
журналісти.
активісти.
правозахисники.
активні громадяни.
юристи.

Баннер_викр

баннер рассылка короткий

1. Генічеський районний відокремлений підрозділ Херсонської області:
Голова: Новосельцев Михайло Вадимович
(095) 558-15-71, (097) 034-94-82.
e-mail: novoseltsev.mihail.2016@gmail.com
Заступник Голови: Новосельцев Олексій Михайлович (095) 555-51-83;
Правозахисник: Новосельцева Наталія Вікторівна (099) 359-32-73;

2. Івано – Франківський відокремлений підрозділ:
Голова: Василюк Віталій Іванович
(050) 537-12-92
e-mail: vviel10@ukr.net;
Заступник Голови: Микитюк Ігор Богданович
(066) 090-28-71;
Правозахисник: Фіцик Дмитро Олександрович
(098) 636-79-73;

3. Уманський відокремлений підрозділ в Черкаській області:
Голова: Парфьонова Руслана Василівна
(067) 290-59-42
Ирина (098)793-91-15
e-mail: udaha123@ukr.net

4. Марганецький міський відокремлений підрозділ Дніпропетровської області:
Голова: Хникін Сергій
(095) 420-28-22
e-mail: sergenfs@ukr.net
Заступник Голови: Лук’яненко Роман Миколайович (095) 544-47-16;
e-mail: lukyanienko@ukr.net
Правозахисник: Байдакова Марина Миколаївна
(095) 177-13-13;

5. Херсонський обласний відокремлений підрозділ:
Голова: Керецман Олександр Миколайович
(095) 663 45 06
e-mail: sakovnichbpp@gmail.com
Саковніч Олексій 099-980-15-72 (юрист)
Заступник Голови: Шуригін Денис Олексійович
(095) 439 99 38;
Правозахисник: Глухов Іван Геннадійович
(050) 538 73 97;

6. Монастирищенський районний відокремлений підрозділ Черкаської області:
Голова: Заворотний Юрій Михайлович
(097)128-12-11
e-mail: zavorotnyi@i.ua
Заступник Голови: Маршук Сергій Анатолійович
(098) 776 29 57
Правозахисник: Сілантьєв Ігор Анатолійович
(097) 663-64-31

7. Чернівецький обласний відокремлений підрозділ:
Голова: Петіченко Микола Миколайович
(095)730-33-07
e-mail: dezdechado@gmail.com
Заступник Голови: Аіріній Валерій Борисович
(050) 268-92-47
(099) 511-19-57
e-mail: dp23061328@gmail.com
Правозахисник: Немтинов Олексій Геннадійович
(050) 808-52-19

8. Святогірський міський відокремлений підрозділ Донецької області:
Голова: Рибалкін Володимир Миколайович
(050) 983-75-83
e-mail: ukrainecvladimir@gmail.com
Заступник Голови: Лук’янець Михайло Вадимович (066) 011-11-63
Правозахисник: Кимирин Олена Георгіївна
(050) 159-03-08

9. Кіровоградський обласний відокремлений підрозділ:
Дудін Віктор Олексійович (067) 521-17-77,
e-mail: hunter.dva.k@gmail.com
Денис (068) 556-44-13
e-mail: denis4413@meta.ua

10. Северодонецький відокремлений підрозділ в Донецькій області
Голова: Самарський Сергій (050) 476 19 62

11. Луганський обласний відокремлений підрозділ:
Голова: Пєлих Вадим Олександрович
(050) 348 78 80
e-mail: teplotermo49@gmail.com
Заступник: Василюк Олена Володимирівна
(099) 223 08 72
Правозахисник: Соколов Михайло Володимирович (066) 458 89 15

12. Харківський обласний відокремлений підрозділ:
Медяник Сергій Вікторович

13. Сумський обласний відокремлений підрозділ:
Сергей (066)647-96-49
e-mail: iryna08995@gmail.com
Артем Николаевич (099)516-15-18
Максим (066)893-95-67

14. Білоцерківський міський відокремлений підрозділ Київської області:
Голова: Капкан Ігор Вікторович
(097) 993-33-90
Заступник Голови: Волошин Володимир Русланович (063) 787-72-55;
Правозахисник: Левицький Віктор Іванович
(068) 373-67-07;

15. Нововолинський міський відокремлений підрозділ Київської області:
Голова: Боруцький Михайло Дмитрович
(068) 403-87-24, 063-223-25-23
e-mail: borutskij@gmail.com
Заступник Голови: Гергель Наталія Миколаївна (067)152-42-17;
Правозахисник: Юхимук Василь Георгійович
(067)994-32-17;

16. Запоріжський обласний відокремлений підрозділ:
Голова: Білюк Андрій Вадимович (097) 638 15 52
e-mail: artmtim@mail.ru;

17. Житомирський обласний відокремлений підрозділ:
Голова: Толмачова Юлія Віталіївна
(067) 783 48 14
e-mail: tolmacheva808@gmail.com;
Заступник Голови: Чепюк Юлія Сергіївна
(098) 614 51 91, (063) 462 47 45;
Правозахисник: Коцюба Ірина Григорівна
(097) 539 69 83;

18. Дніпропетровський обласний відокремлений підрозділ:
Голова: Степанченко Олександр Михайлович
(098) 101 02 97;

19. Криворізькій міський відокремлений підрозділ Дніпропетровської області:
Голова: Смалій Олександр Борисович
(098) 999 11 99;
e-mail: uass77@bk.ru;
Заступник Голови: Шаповалова Катерина Геннадіївна (067) 804 88 80;
Правозахисник: Ворсіна Катерина Сергіївна
(098) 178 33 64;

20. Одеський обласний відокремлений підрозділ:
Голова: Моісеєв Максим Сергійович (068) 280 07 57
e-mail: scherlock911@gmail.com

21. Ізюмський міський відокрмленний підрозділ Харківської області:
Голова: Миколай Аркадійович (066)716-05-70

22. Миколаївський обласний відокрмленний підрозділ:
Голова: Ярослав Леміш +380733330116, +380672798394
e-mail: stopcor@fex.net, jarik.lemish@gmail.com

23. Краматорський міський відокрмленний підрозділ Донецької області:
Голова: Денис Миколаїв (099)715-49-20; (067)153-05-56; (063)182-61-90
e-mail: urzibn@ukr.net

24. Слов'янський міський відокрмленний підрозділ Донецької області:
Голова: Будик Василь (066)659-07-14; (097)617-46-47

25. Костянтинівський міський відокремлемний підрозділ Донецкої області:
Голова: Ольга Землянко (099)203-68-74

Tags

    Places

      Direction