Гніздечко для «кровосісів» чи реабілітаційний центр – яка доля чекає на маєток Пєхова та Софієнко?

За даними офіційної статистики, на сьогодні в Україні понад 10 тисяч поранених в ході війни на Донбасі. Велика кількість бійців потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації, втім можливості наразі обмежені. Що ж заважає Україні наслідувати позитивний досвід інших країн? Брак ініціативи, коштів або банально місця під забудову нової споруди? «СтопКор» разом зі столичними ветеранами знайшов вирішення останньої проблеми.

Посіпаки Януковича, які дременули з України вслід за президентом-втікачем, залишили тут чимало нерухомості. І якщо Межигір’я змогли перетворити на музей, то чому б якісь із розкішних маєтків не віддати для відновлення сил захисникам вітчизни? Ось лише один приклад – маєток одіозного подружжя Володимира Пєхова та Лесі Софієнко.

До речі, екс-регіонал Пєхов досі вважає росіян «братнім народом»: «На жаль, ця війна була розпалена як Україною, так і Росією, і два братніх народи слов’янські між собою воюють».

Про злочинні діяння цієї родини «СтопКор» неодноразово розповідав у попередніх випусках. Та зараз не про це, а про хороми, які «солодка парочка» звела на ділянці площею майже в півгектара. Утім, побудовано обійстя на краденій землі. За даними публічної кадастрової карти ця територія перебуває в комунальній власності.

«За нашим зверненням департамент земельних ресурсів КМДА зробив обстеження даної земельної ділянки, якою користується Леся Софієнко, де і розташований її будинок. В акті обстеження чітко вказано, що є комунальна земельна ділянка, яка огороджена парканом, і до неї на даний час немає доступу», - зазначає правозахисник ГО «Стоп Корупції» Роман Литвин.

Разом з місцевими ветеранами АТО правозахисники мріють повернути цю ділянку до комунальної власності і створити там реабілітаційний центр, яких так не вистачає в Україні. Подробиці – у новому випуску «СтопКору»:

Коментарі