Глава СБУ звернувся до глави ФСБ РФ

Начальник Служби безпеки України Василь Грицак під час прямого ефіру на одному з українських телеканалів звернувся до свого "колеги" – глави російських спецслужб Олександра Борнтікова. За його словами, саме ФСБ відповідальне за теракти в Україні та навіть готове пожертвувати життями російських громадян заради досягнення мети. Це брудні методи, підкреслив Грицак.

Новину повідомляє "Преса України".

"Я до вас звертаюся як офіцер до офіцера ... Навіть в умовах війни є правила, які не можна порушувати працівникам спецслужб. Ви перейшли всі межі, які тільки можна перейти. І ви, і я знаємо, що до організації терактів на території України – і в Одесі, і в Харкові, і в Херсоні та інших містах причетні співробітники спецслужб РФ", – заявив Грицак в ефірі телеканалу "Прямий".

Він додав, що в результаті терактів загинули десятки людей, багато людей отримали поранення".

"Ви перейшли кордон, ви були готові підірвати своїх громадян РФ, щоб дестабілізувати ситуацію в РФ і дати підстави для вторгнення в Україну, для початку повномасштабної кампанії ... Віддаєте ви собі звіт, до яких геополітичних наслідків могли привести ці дії, за які доведеться відповідати, що чинна влада, в тому числі й Путін (президент РФ Володимир Путін) не вічні?", – заявив глава СБУ.

"У ваших силах все це зупинити. Зупиніться", – закликав Грицак.

Нагадаємо, як відомо, в Україну прибула мати російського полоненого Віктора Агєєва Світлана, щоб зустрітися з сином. Зустріч пройшла в Харкові. Перед тим їй дзвонили від ФСБ і зробили неприємний натяк.

Інші новини

Коментарі