“Геть з України!” – з’явилося відео реакції Порошенка у відповідь на санкції Кремля

Президент України Петро Порошенко оригінально відповів на публікацію російським урядом санкцій проти України, зажадавши російських військових забиратися геть з Донбасу й України.

Про це він заявив вчора під час спільного брифінгу з канцлером Німеччини Ангелою Меркель в Києві, коментуючи московську ініціативу.

Порошенко заявляє, що замість брязкання зброєю за допомогою санкцій проти України РФ повинна виконати кілька простих речей, головна з яких – забратися геть з України. При цьому Порошенко зазначив, що рішення Москви про введення санкцій проти України не стало несподіванкою, потроливши російську владу наданою йому і значній частині українського істеблішменту честю потрапити до списку санкцій Росії.

ЗМІ нагадують, що рішення Москви ввести санкції викликало спокійну реакцію України, однак користувачі соціальних мереж намагаються з'ясувати, яким чином російська влада складала список, не включивши в нього кілька ворогів РФ, зокрема Коломойського.

Також на зустрічі Порошенко повідомив, що як тільки Росія піде з України, не буде ніяких санкцій і напругу між країнами буде знято.

Коментарі