Героїв розслідування “СтопКору”, власників “Гаврилівських курчат”, заарештували на 60 діб з правом застави

Затриманих за підозрою в організації пташиного могильника та забрудненні навколишнього середовища на Київщині власників підприємства з виробництва курятини "Агромарс" (ТМ "Гаврилівські курчата") заарештовано на 60 діб із правом застави.

Таке рішення ухвалив Печерський суд, повідомила прес-секретар Генпрокурора України Лариса Сарган. Так, за її повідомленням, Печерський суд обрав власнику агрохолдингу екс-нардепу Партії регіонів Євгену Сігалу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 2 місяці з альтернативою внесення застави у розмірі 80 млн грн. Співвласниця холдингу "Агромарс" (ТМ "Гаврилівські курчата") Марина Сігал заарештована на 60 діб із можливістю внесення застави у розмірі 90 млн грн.

Ще одну особу, керівника структурного підрозділу підприємства, за нашими даними, виконавчого директора Марченко, заарештовано на 2 місяці із правом звільнення під заставу у 84 млн грн. Нагадаємо, власників відомої птахофабрики "Агромарс" (ТМ "Гаврилівські курчата") правоохоронці затримали за підозрою в організації пташиного могильника та забрудненні навколишнього середовища на Київщині.

Ідеться про численні факти порушень правил екологічної безпеки та санітарних норм аграрним холдингом, який замість переробки організував утилізацію відходів шляхом їхнього захоронення на земельних ділянках та створення сміттєзвалищ-могильників. Крім того, зазначається в повідомленні, підприємство викидає в повітря надмірний об'єм забруднюючих речовин.

Коментарі