Герої України провели для команди ГО “Стоп корупції” майстер-клас зі стрільби

Команда ГО "Стоп корупції" пройшла майстер-клас зі стрільби на базі навчально-стрілецького клубу "Купол". У клубі працюють Герої України, учасники АТО, які повернулись з передової та захищали цілісність і незалежність держави у зоні проведення бойових дій. Подробиці розповіли журналісти "СтопКору". 

"Ми приїхали на стрільбища не просто повправлятись у вмінні поводитись зі зброєю, а відчути, що таке військові дії, поспілкуватись із захисниками України. У нас була унікальна нагода побачитись і потренуватися разом із двома мужніми чоловіками, захисниками та патріотами, учасниками АТО, які за свої звитяги на передовій отримали найвищу відзнаку "Герої України" – Ігорем Герасименком та Олександром Порхуном.
Навчально-стрілковий клуб "Купол" спільними зусиллями відкрили Герої України та волонтери. Самі інструктори – це військові, які повернулись з передової й тепер передають свої навички усім охочим", – розповіли журналісти проекту.

"Інструктори, а це військові, які повернулись з передової, розповіли нам про техніку безпеки, правила поводження зі зброєю. Кожен з нас отримав нагоду постріляти з різних видів зброї. В арсеналі були карабіни, гвинтівки, пістолети, а також спортивний лук, німецький автомат часів Другої Світової війни, пістолет Глок", – поділились враженнями журналісти.

"Головне завдання – навчити українців захищатись від ворога. Саме так роблять у цивілізованих країнах світу. Охороняти і захищати Батьківщину там вчать з раннього віку", – розповів співзасновник клубу "Купол" та колишній атовець Олег Рябченко.

"Знавці доступно пояснювали й розкривали усі ази. Примітно, що найкращі результати продемонстрували жінки "СтопКору". Насамкінець для нас повели майстер-клас з мистецтва стріляти на різних вогневих рубежах", – додали журналісти.

"Після того, як військовослужбовці проходять демобілізацію, на цивільні роботи вони, як правило, не можуть влаштуватися, працювати та отримувати кошти. Щоб вони далі могли продовжувати ту справу, яку виконували під час служби в армії, ми їх набираємо на роботу", – говорить Олександр Порхун, Герой України, співзасновник навчально-стрілецького клубу "Купол".

"Стрільби стрільбами – це, звісно, саме по собі цікаво і захоплююче. Проте є важливіша складова. Наша країна перебуває у стані війни й сьогодні кожен чоловік та жінка мають знати основи військового мистецтва, щоб у будь-який момент вони могли стати пліч-о-пліч з нашими військовими й гідно захищати країну від ворога.
Ми хочемо започаткувати нову традицію і проводити такі навчальні виїзди щомісяця", – зазначив координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала.

Коментарі