Герман назвала українських військових “вбивцями матерів”

Ганна Герман заявила, що бійці ЗСУ "вбивають матерів". Крім того, вона вважає, що з фронту захисники батьківщини здоровими не повертаються. За ці слова вона зіткнулась з критикою збоку політолога.

Новину передає "Преса України".

Ганна Герман, екс-радниця президента-втікача Віктора Януковича з’явилась в ефірі одного з українських телеканалів. За її словами, нещасні діти ідуть на війну на сході України, а повертаються з неї моральними каліками. Крім того, політик зауважила, що на фронті українські військові вбивають чужих матерів, а вдома – своїх.

"У нас не було армії. Але і не було війни. Зараз вони беруть дітей цих нещасних і відправляють на війну. Діти повертаються в страшному стані. І якщо хтось повертається живий, то вони починають вбивати своїх матерів! Ці люди повертаються моральними каліками! Там вони вбивали чужих матерів, а тут убивають своїх!" – розповіла колишня "регіоналка".

На таку заяву відреагував політолог Олексій Голобуцький, який зазначив на своїй сторінці у Telegram, що 59-річна Ганна Герман перестала маскуватися "під проукраїнського діяча". За його словами, вона відкрито працює на агресора.

"Але ж ці "моральні каліки" на фронті захищають, між іншим, і її нікчемне життя. Зате ось в такому вигляді вже всім повинно бути ясно, як вони собі уявляють "примирення і роззброєння". Це повинна бути просто капітуляція перед Москвою з подальшим судом над усіма захисниками України – адже вони "моральні каліки і вбивці матерів", – додав політолог.

До слова, раніше українські журналісти дізнались, що Ганна Герман виконує функції спічрайтера "Радикальної партії". При цьому радикали не скупляться платити чималі суми за її послуги. Як відомо, у минулому Герман була журналісткою.

Коментарі