Геращенко гнівно відреагувала на закиди ЗМІ про “дітей-мажорів”, які поїхали до Хорватії

Перший заступник спікера Верховної Ради Ірина Геращенко гнівно прокоментувала скандал навколо відпочинку українських дітей з Краматорська у Хорватії. 

Про це Геращенко написала на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Точно не ми формували остаточні списки, але впевнена, що там всі діти – гідні заохочення. Й я особисто не знаю жодної дитини з тих списків і тим більше їхніх батьків, але тепер з радістю познайомлюся, коли наступного разу приїду до Краматорська. Наскільки мені відомо, серед 118 школярів – є діти загиблих пілотів ІЛ- 76, діти 128 бригади, є діти героїв Небесної сотні і військовослужбовців інших бригад і батальйонів. На жаль, в останню хвилину кілька родин відмовилися від цікавої подорожі, бо не встигли вчасно зробити паспорти чи нотаріальні документи", – написала Геращенко.

Вона додала, що не можна дітей мерії називати мажорами.

"Кого ж краматорські "активісти", один кандидат в президенти і ЗМІ називають "мажорами"? Можливо, А.Л. – хлопця, чий батько – до речі ВПО, дійсно працює в мерії, працює на українську державу. Скажіть мені, чому ви принижуєте людей, які працюють на Донбасі на українську державу, які не зрадили Україну? Й чому працювати в мерії – це соромніше, ніж бути активістом? Як нам ще заохочувати людей працювати на Україну на Донбасі, якщо ми дозволяємо собі принижувати їх і їхніх дітей? До вашого відома, державні установи часто є недоукомплектованими, мало хто хоче працювати на непростій роботі на невелику зарплату", – стверджує Геращенко.

Вона також запропонувала журналісту Дмитру Гнапу вибачитись за опубліковану раніше інформацію у соцмережах про те, що на відпочинок до Хорватії поїхали діти чиновників і "мажорів".

Коментарі