Генпрокурор Луценко пообіцяв покарати організаторів “прориву” кордону Міхеілом Саакашвілі

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що зробить все можливе для того, щоб по закону покарати помічників і організаторів "прориву" кордону Міхеілом Саакашвілі.

Про це пише "Діалог.UA". У соціальній мережі Луценко написав, що "закон вимагає притягнути до кримінальної відповідальності тих, хто організовував незаконний перетин кордону, керував такими діями, або сприяв їм порадами або діями.

Це буде зроблено. Як буде дана оцінка діям владних інститутів протягом сьогоднішніх подій". Журналіст Айдер Муждабаєв вважає, що Саакашвілі робить це тому, що його несправедливо позбавили громадянства. Саме тому він змушений був так чинити.

"Не треба ні жаліти, ні принижувати українських прикордонників. І придумувати те, чого немає. Адже все просто. Якби вони відчували, що на їхньому боці правда і закон, а за їх спиною – країна, мирне життя громадян, то вони б захищали кордон. Якщо треба – на смерть. А коли і їм, і всім ясно, що вони повинні були захищати не країну і народ, а політичні інтереси однієї зі сторін не військового/зовнішнього, а політичного/внутрішнього конфлікту, то нічого цього і не було.

Кордон проривали не росіяни окупанти, не терористи, а свої, українці, обурені тим, що інститути їх держави прогинають під чиїсь миттєві інтереси. Простіше кажучи відчували несправедливість. І прикордонники це теж відчували, вони – такі ж українці.

Спасибі прикордонникам, що трималися адекватно, не дали зробити з себе інструмент в руках не держави й народу, а політиків. Які сьогодні одні, а завтра інші. Ось і вся розмова ", – зазначив журналіст.

Інші новини

Коментарі